-19%влевовправо
Нiж складаний Ganzo G720-G зелений Skoro - Купи это
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: G720-G
1 586 ₴
1 284,66 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 233-95-39
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 205 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стан | 120 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 4 мм |
- Цена: 1 284,66 ₴








