-19%влевовправо
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г |
| Вид ножа | кишеньковий, ексклюзивний, викидний |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 204 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стан | 118 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Plunge lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.8 мм |
| Форма клинка | spear-point |
- Цена: 826,20 ₴

