-19%влевовправо
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fenix |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 81 г |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Гарантія | 5 років (на акумулятор і аксесуари 12 місяців) |
| Дальність м. | 335 м |
| Диаметр | 23 мм |
| Діаметр головної частини | 31 мм |
| Общая длина | 124 мм |
| Зарядка через USB | micro USB |
| Цвет светодиода | білий / жовтий |
| Світловий потік лмм | 800 |
| Світлодіод | Luminus SST20 L4 |
| Тип товара | Ліхтарі |
| Типорозмір елемента живлення | 18650, Cr123A |
- Цена: 2 094,66 ₴




