Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Материал рукоятки | G10 |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 72 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Общая длина | 175 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.9 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 1 863 ₴









