-19%влевовправо
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fenix |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 148 г |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Гарантія | 5 років |
| Длина | 120 мм |
| Диаметр | 24.8 мм |
| Діаметр головної частини | 26.5 мм |
| Элементы питания | 21700 |
| Зарядка через USB | Type-C USB |
| Материал | Алюминий |
| Назначение | на кожен день , для дому , для намету , пошукові/рятувальні |
| Режимы работы | 6 |
| Размер | 120 x 26.5 x 24.8 мм |
| Світловий потік лмм | 3100 |
| Світлодіод | LUMINUS SST70 |
| Тип | кишеньковий , надпотужний , туристичні , ручні |
| Тип товара | Ліхтарі |
- Цена: 3 517,83 ₴








