-19%влевовправо
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fenix |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 185 г |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Гарантія | 5 років |
| Дальність м. | 640 м |
| Длина | 160 мм |
| Диаметр | 25.4 мм |
| Діаметр головної частини | 52 мм |
| Элементы питания | ARB-L21-5000U |
| Зарядка через USB | Type-C USB |
| Цвет светодиода | червоний,зелений,білий |
| Материал | Алюминий |
| Назначение | для полювання , пошукові , рятувальні |
| Режимы работы | 9 |
| Размер | 160 х 52 х 25.4 мм |
| Світловий потік лмм | 2500 |
| Світлодіод | Luminus SFT70, Luminus SFT20 RA, Luminus SFT20 CG |
| Тип | Ручной |
| Тип товара | Ліхтарі |
| Типорозмір елемента живлення | 21700 |
- Цена: 6 586,11 ₴








