Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 90.5 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 112 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Марка сталі | 14C28N |
| Материал рукоятки | мікарта |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Цена: 5 475 ₴






