Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 93.6 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 104.3 мм |
| Довжина клинка | 75.1 мм |
| Общая длина | 179.4 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Damascus |
| Материал рукоятки | G10 + Carbon Fiber |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 7 025 ₴








