Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | We Knife |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 78.41 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 102 мм |
| Довжина клинка | 72.2 мм |
| Общая длина | 174.2 мм |
| Колір рукоятки | чорний , зелений |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Материал рукоятки | титан + G10 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
- Цена: 12 413 ₴






