-20%влевовправо
Фонарь ручной Fenix TK22R Skoro - Купи это
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: TK22R
8 813 ₴
7 050,40 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 233-95-39
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fenix |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 218 г |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Гарантія | 5 років |
| Дальність м. | 480 м |
| Длина | 158 мм |
| Диаметр | 25.4 мм |
| Діаметр головної частини | 40 мм |
| Элементы питания | ARB-L21-5000 V2.0 |
| Зарядка через USB | Type-C USB |
| Материал | Алюминий |
| Назначение | на кожен день, поліцейський, пошуковий |
| Режимы работы | 6 |
| Размер | 158 х 40 х 25.4 мм |
| Світловий потік лмм | 3200 |
| Світлодіод | LUMINUS SST70 |
| Тип | ручний, тактичний, кишеньковий, надпотужний, підствольний |
| Тип елемента живлення | 21700 |
| Тип товара | Ліхтарі |
- Цена: 7 050,40 ₴








