-20%влевовправо
Фонарь ручной Fenix PD36R V2.0 Skoro - Купи это
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PD36RV20
6 363 ₴
5 090,40 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 233-95-39
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fenix |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність елемента живлення | 5000 мАг |
| Вес | 167 г |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Гарантія | 5 років |
| Дальність м. | 396 м |
| Длина | 140.7 мм |
| Диаметр | 25.5 мм |
| Діаметр головної частини | 26.5 мм |
| Зарядка через USB | Type-C USB |
| Материал | Алюминий |
| Назначение | на кожен день , для полювання , для риболовлі , поліцейський , для дому |
| Режимы работы | 6 |
| Размер | 140.7 х 26.5 х 25.5 мм |
| Світловий потік лмм | 1700 |
| Світлодіод | Luminus SFT40 |
| Тип | кишеньковий , тактичний , ручний , туристичний |
| Тип елемента живлення | 21700 |
| Тип товара | Ліхтарі |
- Цена: 5 090,40 ₴








