Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал | поліестер 170Т, епонж 190Т, порожня бавовна |
| Размер | 205 х 75 см |
| Розмір в складеному стан | 23 х 35 см |
| Сезон | зима, весна, осінь, літо |
| Тип | Спальні мішки |
| Тип товара | Спальні мішки |
- Цена: 1 808 ₴









