Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencut |
| Материал рукоятки | G10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 132.7 г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Гарантія | довічна |
| Довжина в складеному стан | 125.8 мм |
| Довжина клинка | 93.9 мм |
| Общая длина | 219.7 мм |
| Колір рукоятки | чорний, темно-зелений |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | sheepsfoot |
| Чохол / ножни | Да |
- Цена: 2 980 ₴









