Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | We Knife |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 140.7 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 123.4 мм |
| Довжина клинка | 101.1 мм |
| Общая длина | 224.5 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | M390 |
| Материал рукоятки | ТИТАН 6AL4V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Nested Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 24 775 ₴









