Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | We Knife |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 108.8 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стан | 97.5 мм |
| Довжина клинка | 73.8 мм |
| Общая длина | 171.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Материал рукоятки | ТИТАН 6AL4V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Superlock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 17 544 ₴









