
влевовправо
Кухонная мийка Franke Aton, нерж сталь, квадрат, без крила, 340x440х180, чаша-1, вбудована, хром Skoro - Купуй це
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 122.0204.647
7 405 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Тип поверхні | Полірована |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | вентиль 31⁄2", набір кріплень |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340х400x180 мм |
| Розміри робочої поверхні | 370x430 |
| Країна виробництва | Італія |
| Тип монтажа | під стільницю |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 7 405 ₴


