
влевовправо
Ящик модульний для інструменту Ryobi Link RSL102, 23.5х56х40.5см, пластик Skoro - Купуй це
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5132006073
7 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.95 кг |
| Висота | 235 мм |
| Вантажність | 36 кг |
| Довжина: | 560 мм |
| Додатково | Органайзер, IP65 |
| Кількість замків | 2 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал замків | метал |
| Колір | чорний із салатовим |
| Ширина | 405 мм |
- Ціна: 7 319 ₴






