-22%влевовправо
ARDESTO Скиборізка, 150Вт, лезо-нержавіюча сталь, діаметр ножа-190мм, корпус-метал/пластик, сіро-чорний Skoro - Купуй це
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SDK-200S
2 963 ₴
2 311,14 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр леза | 19 см |
| Лезо | з неіржавкої сталі |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 220-240В |
| Особливості | протиковзні ніжки, знімні елементи для зручного очищення та миття, похилий стіл для нарізування |
| Тип | Скиборізка |
| Товщина нарізування | 1-15 |
| Колір | металевий |
- Ціна: 2 311,14 ₴







