-19%влевовправо
Ніж складаний Ruike P851-B Skoro - Купи это
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P851-B
2 262 ₴
1 832,22 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г |
| Тип ножа | туристичний, тактичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Колір рукоятки | темно-сірий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | танто |
- Ціна: 1 832,22 ₴
