-19%влевовправо
Ніж Ruike Jager F118-G Skoro - Купуй це
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: F118-G
3 856 ₴
3 123,36 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Загальна довжина | 223 мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
- Ціна: 3 123,36 ₴


