
влевовправо
Стілець складаний Naturehike Stellaluna L04 CNK2450JJ015, розмір M, алюміній, чорний Skoro - Купи это
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6976023929939
2 071 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Оксфорд 600D Ripstop, алюміній 7075 |
| Розмір | 68 х 50 х 56 см |
| Розмір в складеному стан | 37 х 12 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 2 071 ₴








