-19%влевовправо
Спальний мішок з капюшоном Naturehike M320 CNK2350WS023, зелений камуфляж, правий Skoro - Купи это
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6975641889205
1 879 ₴
1 521,99 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 233-95-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.56 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Тафта, поліестер |
| Розмір | 190+30 х 80 см |
| Розмір в складеному стан | 25 х 43 см |
| Сезон | весна,осінь,літо |
| Тип | Спальні мішки |
| Тип товару | Спальні мішки |
- Ціна: 1 521,99 ₴








